NAWA partnerem konferencji Internationalisation in Higher Education for Society (IHES) - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

NAWA partnerem konferencji Internationalisation in Higher Education for Society (IHES), która odbędzie się 22-24 kwietnia 2020 r. Zapraszamy wszystkie uczelnie, które są zainteresowane udziałem w sesji, a także prowadzeniem paneli do zgłaszania swoich propozycji do 31 pażdziernika 2019 r. na stronie internetowej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKbtPODQkvJMRpAw0SObXQYF4EEluIl4ii_LvuTNUFrBpp5A/viewform

Konferencja IHES 2020 organizowana przez Global Impact Institute ma na celu ukazanie tematu IHES w centrum uwagi poprzez połączenie przemówień i debat plenarnych z równoległą sesją na temat dobrych praktyk i badań. Organizatorzy planują zgromadzić praktyków i badaczy z obszaru szkolnictwa wyższego, aby omówić różne podejścia do kwestii związanych z IHES, sukcesy porażki i pomysły na przyszłość. Uczestnicy zapoznają się z przykładami dobrych praktyk oraz najnowszymi badaniami nad IHES, które mogą pomóc nam wszystkim lepiej zrozumieć wartości IHES. Zaprezentowane zostaną również wyniki badania przeprowadzonego na temat IHES dla DAAD.

Więcej informacji o programie konferencji znajduje się tutaj

zdjecie

Udostępnij