NAWA partnerem konferencji „Twoja kariera – kierunek Polska!” - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W imieniu Fundacji GPW zapraszamy na wydarzenie dedykowane studentom w ramach Programu „Go4Poland – Wybierz Polskę!”. Już 27 czerwca odbędą się Targi Kariery i Konferencja „Twoja kariera – kierunek Polska!”. W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych przy ul. Książęcej w Warszawie uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w panelach dyskusyjnych z udziałem przedstawicieli biznesu, polityki i nauki, odwiedzić stoiska największych firm i instytucji oferujących możliwość rozwoju kariery po studiach, nawiązać kontakty z doświadczonymi menadżerami oraz wziąć udział w warsztatach organizowane przez Partnerów Go4Poland. Jako partner wydarzenia NAWA zaprezentuje swoje programy w przestrzeni wystawienniczej, zaś Kierownik Pionu Komunikacji i Promocji Anna Chylak weźmie udział w sesji plenerowej Czy warto studiować za granicą i gdzie rozpocząć karierę po studiach?

Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona, obowiązują zapis poprzez formularz on-line. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest tutaj. Zapraszamy do obejrzenia materiału promocyjnego wideo

 

KONFERENCJA Go4Poland 00000003

Udostępnij