NAWA zaprasza na webinarium na temat programów dla naukowców - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Już w najbliższy piątek 5 kwietnia NAWA zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do udziału w webinarium na temat programów mobilnościowych skierowanych do naukowców: Polskich Powrotów oraz Programu im. Ulama. Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do pracowników Biur Nauki oraz Współpracy Międzynarodowej na uczelniach, które są zainteresowane przyjęciem wizytujących naukowców z całego świata. 

W trakcie webinarium poruszona zostanie następująca tematyka (w kolejności):

  1. Podsumowanie pełnej oferty NAWA skierowanej do naukowców.
  2. Program Polskie Powroty - główne założenia, najważniejsze elementy procedury aplikacyjnej oraz realizacja pobytu na uczelni goszczącej.
  3. Program im. Ulama - główne założenia, najważniejsze elementy procedury aplikacyjnej oraz realizacja pobytu na uczelni goszczącej.

W trakcie uczestnicy będą mieli okazję do uzyskania odpowiedzi na najważniejsze pytania. Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez formularz dostępny tutaj.

Zapraszamy do rejestracji poprzez formularz on-line. Hasło konieczne do podania przy dokonywaniu zapisu: NAWA.

Udostępnij