Nostryfikacja dyplomów zagranicznych - webinar - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

 15 marca 2023 r. Biuro Uznawalności Wykształcenia NAWA zaprasza na kolejne wydarzenie online, tym razem poświęcone  nostryfikacji zagranicznych dyplomów.

 

Webinar przeznaczony jest dla pracowników uczelni oraz jednostek naukowych, odpowiedzialnych za obszar uznawalności wykształcenia. W trakcie spotkania omówione zostaną przepisy dotyczące nostryfikacji dyplomów i stopni naukowych, na podstawie pytań najczęściej zadawanych przez polskie uczelnie.

Webinar rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa około 2 godzin.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

LINK DO REJESTRACJI (rejestracja możliwa jest do 13 marca, do godz. 14:00).

Przesłanie zgłoszenia na webinarium wymaga zapoznania się z zamieszczonymi pod poniższym linkiem zasadami przetwarzania danych osobowych oraz ich akceptacji w formularzu zgłoszeniowym.

Link do informacji o przetwarzaniu danych

UWAGA: Link do spotkania zostanie przesłany e-mailem do zarejestrowanych użytkowników w przeddzień wydarzenia.

Wszystkie osoby zainteresowane tematyką uznawalności wykształcenia zachęcamy także do śledzenia strony internetowej NAWA, gdzie będziemy publikować informacje o kolejnych spotkaniach.

 

 

Udostępnij