Otwarty nabór do Programu Letnie kursy języka i kultury polskiej - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wszystkich, którzy niecierpliwie oczekiwali na ten moment, uprzejmie informujemy, że od 2 stycznia 2020 r. można składać wnioski o udział w Programie. Zapraszamy studentów zagranicznych uczelni, którzy chcą nauczyć się lepiej mówić po polsku i wzbogacić swoją wiedzę na temat Polski, jej kultury i języka. Zapraszamy także osoby, które dotąd nie uczyły się polskiego, ale czują, że nadszedł moment, by zrobić krok w tym kierunku.

Z kolei lektorom-cudzoziemcom, którzy uczą polskiego na zagranicznych uczelniach, zwracamy uwagę, że jeden z kursów jest organizowany specjalnie dla nich i że wszyscy, którzy w zeszłym roku brali w nim udział, byli zachwyceni:

„Bardzo podobała mi się serdeczna atmosfera, którą nas otoczono. Również to, że kurs był dostosowany do wszystkich naszych potrzeb i próśb - tak całej grupy, jak i każdej lektorki. Lekcje po prostu rewelacyjne. Myślę, że każdy lektor, który nie jest użytkownikiem języka, powinien mieć możliwość odbycia takiego kursu co roku. Bardzo to pomaga aktualizować i poszerzyć własną wiedzę. Program kulturalny bardzo bogaty i ciekawy. Czas rozplanowany był doskonale, bo zawsze działo się coś ciekawego.”

Szczegółowe informacje o programie znajdują się tutaj

 

 

Osoba do kontaktu:

Adam Brańko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+ 48 22-390-35-10

 

Udostępnij