PHC Polonium – otwarty nabór wniosków! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zapraszamy do składania wniosków na wspólne projekty badawcze pomiędzy Polską a Francją PHC Polonium. Granty wspierają mobilność naukowców realizujących projekty badawcze w zespołach polsko-francuskich. Finansowanie jest przeznaczone na pokrycie kosztów podróży i pobytów polskich naukowców w kraju partnera. 

Wnioski dotyczące wspólnego projektu muszą być złożone jednocześnie przez partnerów z Francji do Campus France oraz przez polskich partnerów do NAWA. Nabór trwa do 22 lipca 2021 roku. 

Do aplikowania zachęcamy przedstawicieli wszystkich dziedzin nauki, szczególnie w tych obszarach tematycznych, które odpowiadają priorytetom Partnerstwa strategicznego między Republiką Francuską a Rzecząpospolitą Polską oraz programu ramowego Unii Europejskiej Horyzont Europa

To już czwarta edycja konkursu! W trzech dotychczasowych, finansowanie otrzymały 62 najlepsze projekty. 

Szczegóły oraz dokumenty do pobrania

 

Zdjęcie na srtronie głównej: ©Oleksii-stock.adobe.com 

Udostępnij