Polska delegacja na targach i konferencji NAFSA 2022 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, z końcem maja, w formule stacjonarnej rozpoczęły się jedne z najważniejszych branżowych targów i konferencji - NAFSA 2022, Denver. Polska delegacja, za którą odpowiada NAWA liczy siedem uczelni z różnych części Polski.

NAFSA: Association of International Educators to największa na świecie organizacja non-profit, skupiona na międzynarodowej edukacji i wymianie.  NAFSA zrzesza specjalistów z branży z całego świata. Każdego roku organizowane przez nią targi i konferencja gromadzą zainteresowanych tematyką międzynarodowej edukacji i mobilności na jednym z największych branżowych wydarzeń. Ze względu na pandemię COVID-19, ostatnie dwie edycje przeniosły się do sieci.

Po 2019 r., kiedy to NAFSA odbyła się stacjonarnie  w Waszyngtonie, w tym roku, w dniach 31 maja – 3 czerwca spotykamy się w Denver. NAWA podobnie, jak w latach ubiegłych odpowiedzialna była za zorganizowanie polskiego stoiska. Polska reprezentowana jest przez siedem uczelni z różnych części Polski. Na wspólnym stoisku obecne są z nami:

Akademia Bialska Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II

Gdański Uniwersytet Medyczny

Politechnika Wrocławska

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Uniwersytet Jagielloński

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Przedstawiciele uczelni odbywają dyżury na polskim stoisku, spotykają się z obecnymi lub potencjalnymi partnerami, biorą udział w sesjach. Jest to doskonała okazja do networkingu oraz wzbogacenia wiedzy poznając dobre praktyki.

Drugiego dnia targów i konferencji, polskie stoisko odwiedził Konsul Honorowy RP w Denver Tomasz Skotnicki. Na stoisku pojawiła się również przedstawicielka Ambasady RP w Waszyngtonie Ewelina Tunia, Ekspert ds. Współpracy Naukowej. W spotkaniu z polską delegacją udział wzięła także prof. Joanna Regulska, University of California-Davis, NAFSA Vice President for Public Policy and Practice oraz Katarzyna Batorski, NAFSA, Senior Director, Conference Program.

Uczestnicy polskiej delegacji mieli również okazję spotkać się z NAFSA Chief Executive and CEO Dr. Esther Brimmer, która odwiedziła stoiska uczestników i rozmawiała z delegacjami. W trakcie rozmowy na polskim stoisku, poruszona została również kwestia zaangażowania Polski w pomoc Ukrainie.

NAFSA GRUPOWE

Polska delegacja z Konsulem Honorowym RP w Denver Tomaszem Skotnickim, Eweliną Tunią, Ekspertką ds. Współpracy Naukowej w Ambasadzie RP w Waszyngtonie, prof. Joanna Regulską i Katarzyną Batorski z NSFSA

 

NAFSA KONSUL2

Spotkanie z Konsulem RP  w Denver Tomaszem Skotnickim

 

NAFSA CEO2

NAFSA Chief Executive and CEO Dr. Esther Brimmer w rozmowie z delegacją NAWA

 

NAFSA CEO

NAFSA Chief Executive and CEO Dr. Esther Brimmer, z częścią polskiej delegacji

 

NAFDA UJ

Spotkanie Uniwersytetu Jagiellońskiego

 

NAFSA UAM

Spotkanie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

 

WMED NAFSA

Spotkanie Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

 

NAFSA STOISKO2

Polskie stoisko w ramach kampanii "Ready Study, GO! Poland"

 

NAFSA CCC1

Colorado Convention Center goszczące tegoroczne targi i konferencję NAFSA 2022

 

 

Udostępnij