Polsko-Węgierskie Forum Edukacyjne - zachęcamy do udziału - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Ambasada Węgier w Warszawie, Węgierski Instytut Kultury w Warszawie, Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji Tempus w Budapeszcie serdecznie zapraszają na forum edukacyjne i spotkanie absolwentów:  "POLONIAE NATUM, HUNGARIAE EDUCATUM".

Data: 14 listopada 2019 r., godz. 9

Miejsce: Katedra Hungarystyki UW, ul. Dobra 55, 00-123, Warszawa.

Celem Forum jest spotkanie wykładowców akademickich, studentów, przedstawicieli rynku pracy zainteresowanych rozwojem stosunków polsko-węgierskich, jak również prezentacja oferty stypendialnej i możliwości studiów na Węgrzech. Wydarzenie pomoże zacieśnić dotychczasową współpracę, zainicjować nowe kontakty oraz przyczyni się do wymiany doświadczeń.

W dyskusji panelowej podczas Forum udział weźmie dyrektor Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej Łukasz Wojdyga. 

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych również na spotkanie absolwentów i przyjęcie.

Data: 14 listopada 2019 r., godz. 15

Miejsce: Ambasada Węgier w Warszawie, ul. Chopina 2, Warszawa.

Spotkanie absolwentów ma zgromadzić byłych i obecnych studentów oraz wykładowców wizytujących. Zaprezentowana zostanie inicjatywa Alumni Hungary Network, a spotkanie będzie również okazją do nawiązania nowych kontaktów.

Potwierdzenie udziału na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 11 listopada 2019 r.

 Więcej informacji oraz program LINK

Udostępnij