Przedstawiciel NAWA weźmie udział w sesji posterowej w trakcie Vitae Researcher Development International Conference 2019 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W dniach 16-17 września w Birmingham w Wielkiej Brytanii odbędzie się konferencja Vitae Researcher Development International Conference 2019. Wydarzenie organizowane jest przez brytyjską organizację Vitae  i ma na celu zrzeszenie osób odgrywających strategiczną rolę w rozwoju naukowców.

Ubiegłoroczna edycja zgromadziła ponad 400 uczestników z całego świata, wśród których znaleźli się m.in. prorektorzy, dyrektorzy wydziałów, dyrektorzy szkół wyższych, dyrektorzy HR, doradcy zawodowi, programiści i trenerzy. Lista gości w tym roku prezentuje się podobnie, a obszar tematów, które zostaną poruszone jest bardzo obszerny. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach plenarnych, sesjach posterowych, w siedmiu sesjach specjalnych, warsztatach, a także będą mieli szansę odwiedzić ekspertów w części wystawienniczej.

Dodatkowo podczas konferencji odbędzie się brytyjski finał konkursu ThreeMute Thesis 3MT® 2019 r., który zachęca doktorantów do przedstawienia swoich badań i ich znaczenia w zaledwie trzy minuty.

W wydarzeniu będzie obecny przedstawiciel NAWA, który weźmie udział w sesji posterowej, prezentując temat: „Boosting an academic career through international mobility”. Będzie to również doskonała okazja do zapoznania się z bieżącymi trendami w możliwościach rozwoju kariery wśród naukowców oraz zaprezentowania oferty programowej NAWA.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.vitae.ac.uk/events/vitae-researcher-development-international-conference-2019

Udostępnij