Rozstrzygnięcie naboru w Programie stypendialnym im. gen. Władysława Andersa – studia I stopnia i jednolite studia magisterskie (edycja 2019) - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza, iż został rozstrzygnięty nabór w Programie stypendialnym im. gen. Władysława Andersa – studia I stopnia i jednolite studia magisterskie (nabór nr 5/2019 z dnia 11 lutego 2019).

Lista wniosków zakwalifikowanych do Programu obejmuje kandydatów na studia w uczelniach podległych Ministrowi Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Listy wniosków kandydatów na studia w uczelniach nadzorowanych przez Ministra Zdrowia i  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zostaną opublikowane przez odpowiednie resorty. 

Lista wniosków zakwalifikowanych do Programu

Wszyscy kandydaci zostaną powiadomieni o rezultatach drogą elektroniczną przez system teleinformatyczny NAWA.

Przypominamy, że osoby zamierzające podjąć studia od roku akademickiego 2019/2020 zobligowane są dopełnić warunków rekrutacji na wybranych uczelniach.

Udostępnij