Rusza cykl podcastów NAWA "Kierunek Nauka" - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej NAWA inauguruje cykl podcastów „Kierunek NAUKA”.

 

Podcasty, nie tylko te słuchane dla rozrywki, cieszą się coraz większą popularnością. Mogą być źródłem wiedzy niemal na każdy temat i coraz częściej towarzyszą nam w wielu codziennych sytuacjach.

Prezentujemy premierowy odcinek Podcastu NAWA – „Kierunek Nauka”, poświęcony programowi Lektorzy NAWA. Posłuchajcie naszych lektorów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem, opowiadają, co ich inspiruje, co jest wyzwaniem i w jaki sposób zachęcają cudzoziemców do nauki języka polskiego.

Zapraszamy do słuchania Podcastów NAWA, w których będziemy prezentować nie tylko naszą ofertę stypendialną, ale przede wszystkim ludzi, do których tę ofertę kierujemy. Nasi beneficjenci opowiedzą o swoich pasjach, badaniach, podróżach; o tym, czego oczekiwali i czy rzeczywistość była zaskakująca.

Podcasty NAWA są dostępne na platformach:

Spotify

Deezer

Pocket Casts 

 

Udostępnij