Rząd meksykański zaprasza wybitnych studentów i doktorantów w 2022 roku - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych (SRE), za pośrednictwem Meksykańskiej Agencji ds. Międzynarodowej Współpracy rozwojowej (AMEXCID), zaprasza cudzoziemców zainteresowanych studiami w Meksyku, na poziomie studiów specjalistycznych, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych, a także programów mobilności studentów studiów licencjackich i podyplomowych, do udziału w "Konkursie na stypendia dla wybitnych rządu Meksyku dla cudzoziemców 2022".

Zaproszenie jest oferowane ponad 180 krajom w ramach umów dwustronnych, mechanizmów wielostronnych i umów specjalnych. W programie uczestniczy ponad 70 meksykańskich instytucji szkolnictwa wyższego (HEI), a realizowane są w różnych dziedzinach - zarówno w naukach ścisłych, jak i humanistycznych.

"Poprzez przyznawanie stypendiów doskonałości od rządu Meksyku dla studentów zagranicznych, Meksyk wzmacnia swoją rolę jako podmiot o globalnej odpowiedzialności i popiera swoje zaangażowanie w promowanie działań współpracy w celu promowania tworzenia kapitału ludzkiego wysokiego szczebla" - piszą twórcy programu.

Informacje o naborze w ramach Stypendiów Doskonalenia Rządu Meksyku dla Cudzoziemców 2022 zostały opublikowane zostały w sekcji „Stypendia i kursy współpracy akademickiej” ("Becas y cursos de cooperación académica") w dziale „Działania i programy” ("Acciones y Programas") Jednolitego Portalu Rządowego TUTAJ 

Nabór będzie prowadzony do 24 lipca 2022 r. (czasu środkowomeksykańskiego).

 

AdobeStock 159265631 frenta Meksyk 

Udostępnij