Rząd Meksyku ogłosił ofertę stypendialną na 2019 rok - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Rząd Meksyku, za pośrednictwem Meksykańskiej Agencji Współpracy Międzynarodowej dla Rozwoju (AMEXCID), zaprasza w 2019 roku na studia zainteresowanych kandydatów z Polski. W ramach umowy dwustronnej obywatelom polskim zostanie przyznanych siedem stypendiów dostępnych od marca 2019 roku.

Program stypendialny skierowany jest do osób zainteresowanych zdobyciem specjalizacji, uzyskaniem tytułu magistra lub doktora, jak również prowadzeniem badań naukowych. Wśród wymagań znajduje się m.in. dyplom ukończenia studiów co najmniej pierwszego stopnia oraz średnia ocen równa co najmniej 80 w skali od 0 do 100 (min 4. w skali od 2 do 5). Co istotne aplikacja musi zostać zaakceptowana przez meksykańską instytucję, w której kandydat chciałby studiować, a stypendia są przyznawane tylko w ramach programów nauczania i w instytucjach wskazanych w Ofercie stypendialnej 2019.

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty znajdują się na stronie Agencji w zakładce „Stypendia i kursy w ramach współpracy akademickiej”.

Więcej informacji dotyczących rekrutacji można znaleźć na naszej stronie w zakładkach Studenci oraz Naukowcy.

Zachęcamy do aplikowania!

Udostępnij