Spotkania z NAWA w całej Polsce - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

 

lodz

Wraz z uruchomieniem pierwszych programów, rozpoczęliśmy cykl spotkań w całej Polsce pt.: „Dzień z NAWA” podczas, których chcemy przybliżyć uczelniom oraz instytucjom ofertę i programy Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

Pierwsze spotkanie odbyło się 4 kwietnia w Szczecinie na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie delegacja NAWA pod przewodnictwem dr Zofii Sawickiej, zastępcy dyrektora  NAWA spotkała się z uczelniami z województwa Zachodniopomorskiego. Uczestników spotkania powitał prof. dr hab nauk medycznych Bogusław Machaliński. W trakcie spotkania zostały przedstawione programy NAWA, w tym program dla naukowców, który przedstawiła Agnieszka Stefaniak-Hrycko, kierownik pionu programów dla naukowców, uczestnicy spotkania mogli również dowiedzieć się więcej o ofercie programów kierowanych do instytucji o których opowiedziała kierownik pionu programów dla instytucji, Katarzyna Aleksy.

Podczas spotkania został poruszony również temat uznawalności i uwierzytelniania dokumentów, który zaprezentowała Hanna Reczulska, kierownik pionu uwierzytelniania i uznawalności, natomiast możliwości i narzędzia oferowane uczelniom przez NAWA w ramach zagranicznej promocji szkolnictwa wyższego przedstawiła Malwina Górecka z pionu komunikacji i promocji.

W kwietniu planowane są kolejne spotkania na uczelniach w całej Polsce, już teraz zapraszamy serdecznie na spotkanie, które odbędzie się 16 kwietnia w Łodzi, na Uniwersytecie Łódzkim. W kwietniu planowane są spotkania w Krakowie, Poznaniu, Gliwicach oraz Lublinie, więcej informacji będzie już wkrótce dostępnych na naszej stronie internetowej.

 

180404 0002

 

 

 

180404 0029

 

 180404 0041 copy

 

Udostępnij