Stypendia Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW na badania naukowe w Egipcie - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej Uniwersytetu Warszawskiego (CAŚ UW), w oparciu o środki NAWA, otwiera nabór wniosków o stypendia na prowadzenie badań naukowych w Egipcie w roku akademickim 2020/2021.

O Stypendium CAŚ występować mogą studenci oraz absolwenci polskich uczelni (w tym pracownicy naukowi) zainteresowani prowadzeniem badań w zakresie szeroko rozumianej archeologii i historii Egiptu oraz regionów sąsiadujących. Wyjazd na stypendium stanowi doskonałą możliwość rozwoju naukowego oraz udziału w pracach naukowych polskich misji archeologicznych w Egipcie.

Laureatów stypendium wyłoni Komisja Stypendialna. Komisja składa się z 6 osób: 4 uznanych specjalistów z dziedziny archeologii i historii Egiptu i regionów sąsiadujących oraz Dyrektora CAŚ UW i Dyrektora Stacji. Komisji przewodniczy Dyrektor CAŚ UW.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 19 kwietnia 2020 r.

Ogłoszenie o Stypendium 

Szczegółowe informacje, w tym Regulamin, wymagane dokumenty oraz formularz wniosku, dostępne tutaj  

Zdjęcie: ©AlexAnton - stock.adobe.com

Udostępnij