Stypendia w Singapurze - spotkanie z A*STAR - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Myślicie o doktoracie w dziedzinie nauk ścisłych i inżynierii? A*STAR w Singapurze zaprasza do aplikowania o stypendia doktoranckie. A*STAR zapewnia fundusze umożliwiające młodym aspirującym naukowcom rozwijanie ich naukowych pasji oraz przygotowanie do satysfakcjonującej kariery w dziedzinie badań i rozwoju.

Singapurski obszar badań, innowacji i przedsiębiorczości rozwinął się znacznie w ciągu ostatniej dekady. Tym samym rośnie wciąż liczba publicznych i prywatnych podmiotów badawczo-rozwojowych, a to z kolei powoduje wzrost zapotrzebowania na doktorantów w różnych dziedzinach.

Już w maju przedstawiciele A*STAR odwiedzą Warszawę oraz Kraków. W imieniu singapurskiej agencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkania w dniach 18 oraz 19 maja, w trakcie których będzie można dowiedzieć się więcej na temat Singapore International Graduate Award (SINGA) i Singapore International Pre-Graduate Award (SIPGA) oraz możliwości zawodowych w A*STAR.

Rejestracja na wydarzenia odbywa się poprzez formularz online.

 

astar

Udostępnij