Informacja o zagranicznym dyplomie - złóż wniosek przez System SYRENA - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

System SYRENA jest już dostępny dla Wnioskodawców! Dzięki elektronicznemu formularzowi, przygotowanie i złożenie wniosku o wydanie informacji o zagranicznym dyplomie możliwe jest o dowolnej porze, a wydaną informację w postaci podpisanego cyfrowo dokumentu PDF można pobrać z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu.

Formularz pozwala na proste przygotowanie Wniosku oraz szybkie dodanie koniecznych załączników. Wnioskodawcy nie muszą już składać odpisów notarialnych, wystarczające jest przesłanie skanów wymaganych dokumentów.

Warunkiem prawidłowego złożenia wniosku jest aktywacja indywidualnego linku generowanego dla danej sprawy, przesłanego przez System SYRENA na wskazany w formularzu adres e-mail. Cały proces rozpatrywania wniosku można śledzić samodzielnie w Systemie SYRENA.

Liczymy na to, że System SYRENA znacząco uprości procedurę wydawania informacji o dyplomach, a pozyskany dokument elektroniczny będzie w razie potrzeby przedkładany przez Wnioskodawcę wielokrotnie, bez konieczności ponownego składania Wniosku do NAWA.

Wszelkie dodatkowe informację dotyczące korzystania z Systemu SYRENA i prawidłowego przygotowania i wysłania Wniosku, znajdują się w zakładce Uznawalność.

Złóż Wniosek o wydanie indywidualnej informacji o zagranicznym dyplomie całkowicie przez Internet !

Udostępnij