Szczyt Dyplomacji Samorządowej i Ekonomicznej już 9-10 września 2019 r. w Warszawie - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W najbliższy poniedziałek, w Warszawie rozpocznie się Szczyt Dyplomacji Samorządowej i Ekonomicznej 2019. Będzie to bezprecedensowe wydarzenie zrzeszające krajowych i zagranicznych interesariuszy reprezentujących trzy obszary tematyczne – samorząd, naukę i biznes.

W konferencji weźmie udział blisko 1000 uczestników i ok. 100 panelistów (sesje otwierające, cztery sesje plenarne, 20 sesji równoległych, keynote speakerzy, seminaria). W przestrzeni ekspozycji będzie można również odwiedzić stoiska około 50 wystawców.

Miło nam poinformować, iż w wydarzeniu weźmie udział Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej. Drugiego dnia Dyrektor NAWA Łukasz Wojdyga będzie uczestniczył w panelu Supporting University Internationalization and Integration. Wspólnie z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego będziemy również obecni z naszą ofertą przy stoliku eksperckim w przestrzeni wystawienniczej.

Szczegóły oraz agenda wydarzenia dostępne na stronie wydarzenia: http://regiosummit.pl/pl/

 

Szczyt samorzadowy 1

Udostępnij