Taiwan Scholarships - Ministerstwo Edukacji Tajwanu zaprasza Polaków na studia - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

 

 

Tajwan news2 copy

 

Ministerstwo Edukacji Tajwanu (‘MOE’) zaprasza wszystkich studentów polskich uczelni, którzy posiadają obywatelstwo polskie do aplikowania na Taiwan Scholarships. MOE oferuje sześć miejsc stypendialnych na studiach magisterskich lub doktoranckich prowadzonych w całości bądź w części w języku angielskim. Program – obok kształcenia – ma na celu wzmacnianie umięjętności komunikacyjnych studentów oraz budowanie kontaktów i przyjaźni w środowisku międzynarodowym.

Stypendia rządu tajwańskiego obejmują nie tylko koszty czesnego, ale także dodatkowych wydatków na studiach, jak np. opłaty za kursy oraz wsparcie zakwaterowania. Studenci mogą otrzymać dofinansowanie na maksymalnie dwa lata studiów magisterskich i cztery lata studiów doktoranckich, przy czym Taiwan Scholarship w sumie nie może być pobierane przez dłużej niż pięć lat. Kandydat aplikujący na program musi być polskim studentem posiadającym dyplom ukończenia studiów pierwszego lub drugiego stopnia. Pozostałe wymagania dotyczą znakomitych wyników w nauce oraz właściwego charakteru moralnego. Uczelnie, na których stypendyści będą odbywać studia wybierane są przez osoby zainteresowane samodzielnie, a każdy kandydat przechodzi rekrutację do wybranej jednostki według obowiązujących w niej kryteriów.

Wymagane dokumenty należy złożyć do Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej oraz Biura Gospodarczego i Kulturalnego Tajpej w Warszawie. Ich pełna lista oraz szczegółowe zasady związane z ubieganiem się o stypendia i odbywaniem studiów dostępne są w zakładce Studenci/Studenci polscy/Oferta wyjazdowa na naszej stronie internetowej. Rekrutacja trwa do 28 lutego 2018. Zapraszamy do aplikowania!

 

Udostępnij