Targi i konferencje w roku 2018 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

 

24560783294 ab71d6d932 z

 Lista targów edukacyjnych na rok 2018, na których NAWA organizować będzie polskie stoisko narodowe jest już gotowa. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi destynacjami i dokonywania rejestracji.  

Zaproponowane lokalizacje i regiony wybrane zostały w oparciu o strategię geograficzną promocji polskiego szkolnictwa wyższego. Dodatkowo uwzględniliśmy dotychczasowe doświadczenia w organizacji polskich stoisk narodowych oraz misję i cele NAWA, ze szczególnym akcentem na promocję języka polskiego za granicą. Na ostateczny kształt naszej propozycji wpłynęły także wyniki wypełnionych przez uczelnie ankiet. Tym samym dziękujemy za zaangażowanie z Państwa strony.

Lista rekomendowanych targów i konferencji w 2018 roku

Dokładne terminy targów w Indiach, Chinach oraz na Ukrainie zostaną podane do Państwa wiadomości w pierwszym kwartale 2018 roku. Dodatkowo na początku przyszłego roku podamy do Państwa wiadomości listę targów edukacyjnych z polskimi stoiskami organizowanymi przez placówki dyplomatyczne.

Udostępnij