Trwa II nabór w Programie Promocja języka polskiego - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

NAWA przypomina, że 1 maja rozpoczął się II nabór w Programie Promocja języka polskiego. Termin aplikacji upływa 30 września. Celem Programu jest promocja języka polskiego powiązana z elementami historii i kultury Polski. Zapraszamy do składania projektów skierowanych do szerszego grona odbiorców, które służyć będą rozpowszechnianiu języka polskiego jako obcego i wzmocnieniu jakości jego nauczania, ze wskazaniem na projekty realizowane zagranicą. Proponowane działania powinny cechować się kreatywnością oraz wysokim stopniem dopasowania do potrzeb grupy docelowej. 

O udział w Programie mogą ubiegać się polskie uczelnie i instytucje naukowe podejmujące działania na rzecz promocji języka polskiego na poziomie akademickim - samodzielnie lub we współpracy z międzynarodowymi partnerami.

Szczegółowe informacje na temat Programu dostępne są tutaj. Zachęcamy także do kontaktu z koordynatorem Programu pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

logotypy 21 maja2

Udostępnij