VII Polsko-Francuskie Forum Nauki i Innowacji - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Już za tydzień w murach SGGW odbędzie się Polsko-Francuskie Forum Nauki i Innowacji. Tegoroczna edycja poświęcona jest zagadnieniom globalnych kryzysów oraz badań kosmicznych.

Celem Forum jest omówienie kwestii dotyczących zarządzania współpracą naukową w dobie kryzysu (świat post-pandemiczny, wojna w Ukrainie), poruszenie zagadnień z zakresu badań kosmicznych, a także dyskusja na temat nowoczesnych mechanizmów wsparcia i współpracy dla naukowców.

Wśród panelistów i gości wydarzenia znajdą się przedstawiciele polskich i francuskich resortów szkolnictwa wyższego i nauki oraz publicznych agencji zajmujących się nauką, naukowcy i zespoły międzynarodowe zaangażowane w europejskie projekty badawcze. Głos zabiorą także reprezentanci Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej – dyrektor NAWA, dr Dawid Kostecki oraz Anna Wiśniewska – koordynatorka sieci Euraxess w Polsce.

W programie między innymi dyskusje panelowe:

  • Współpraca naukowa w dobie kryzysu globalnego
  • Współpraca badaczy z przemysłem innowacyjnym w tematyce kosmosu 

ZAREJESTRUJ SIĘ!

 

1408x594 1

 

Więcej o wydarzeniu

Kiedy: 12 października, 9:00

Gdzie: SGGW, Rakowiecka 30 St., 02-528 Warszawa

Język: angielski.

adres do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szczegółowe informacje: https://www.sggw.edu.pl/polsko-francuskie-forum-nauki-i-innowacji-2023/

VII Polsko-Francuskie Forum Nauki i Innowacji organizowane jest przez polskie Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz francuskie Ministerstwo ds. szkolnictwa wyższego i badań, przy współpracy Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Udostępnij