Webinar MSCA Postdoctoral Fellowship - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Krajowy Punkt Kontaktowy Działań Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA) przy Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej zaprasza do udziału w webinarach poświęconych bieżącym konkursom na projekty MSCA Postdoctoral Fellowship. Webinar w języku polskim odbędzie się w piątek 2 czerwca 2023 w godz. 11:00 - 12:30, zaś webinar w języku angielskim w środę 7 czerwca 2023 r. w godz. 11.00 - 12.30. Zapraszamy do rejestracji!

Na spotkaniach przedstawimy szczegółowe założenia działania, wskażemy, kto może składać wniosek i jakie są zasady finansowania. Podzielimy się też wskazówkami praktycznymi związanymi z przygotowaniem wniosku i realizacji projektu.

Zapraszamy naukowców ze stopniem doktora, przedstawicieli instytucji naukowych i jednostek z sektora pozaakademickiego.

Rejestracja na webinar w j. polskim 2 czerwca 2023 r.: https://tjclick.clickmeeting.com/postdoctoral-fellowship-msca-webinar-o-biezacym-konkursie/register?_gl=1

Rejestracja na webinar w j. angielskim 7 czerwca 2023 r.:  https://tjclick.clickmeeting.com/postdoctoral-fellowship-msca-webinar-about-the-current-call/register?_gl=1)

Udostępnij