Webinarium nt. mobilności polsko-francuskiej - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Marzysz o poszerzeniu horyzontów naukowych? Chcesz odkrywać nowe perspektywy badawcze i rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku? A może skorzystać z infrastruktury badawczej, która nie jest dostępna w twoim kraju? Dołącz do naszego webinarium, które odkryje przed Tobą możliwości mobilności naukowej między Polską a Francją!

 

pobrane 3 1

 

Czego się spodziewać?

1. Ofert programów mobilności: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA), Narodowe Centrum Nauki (NCN), Campus France zaprezentują swoje konkursy i programy mobilności dla studentów, doktorantów i naukowców. Poznasz szeroki wachlarz możliwości finansowania i wsparcia dla Twojej przygody naukowej za granicą.
2. Prezentacji organizacji studenckich i absolwenckich: Dwie organizacje zrzeszające studentów i absolwentów francuskich uczelni - Association des étudiants polonais en France (ASPOL) i Association des Polonais des Grandes Ecoles Françaises (APGEF) przedstawią swoją działalność oraz opowiedzą jak możesz stać się częścią ich kreatywnej społeczności.
3. Sesji Pytań i Odpowiedzi: Webinar będzie niepowtarzalną okazją do zadawania pytań ekspertom. Dowiesz się o szczegółach programów, kryteriach aplikacji oraz rozwiejesz wszelkie wątpliwości związane z mobilnością naukową.

Pełen program wydarzenia dostępny jest pdftutaj.

Dlaczego warto korzystać z programów mobilności?

1. Nowe Perspektywy Badawcze: Mobilność naukowa otwiera drzwi na nowe perspektywy badawcze, metodologie i technologie, które mogą zainspirować Twoje badania i prowadzić do przełomowych odkryć.
2. Rozwój Międzykulturowy: Życie i praca za granicą to nie tylko rozwój zawodowy, ale także osobisty. Poznasz nowych ludzi, różne kultury i sposoby myślenia, co wzbogaci Twoje życie na wiele sposobów.
3. Zwiększenie Konkurencyjności na Rynku Pracy: Doświadczenie zagraniczne jest nieocenione w oczach pracodawców. Wykazanie się mobilnością naukową świadczy o Twojej elastyczności, odwadze i gotowości do nauki.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poznać cały zakres możliwości wyjazdu do Francji, który pozwoli ci zdobyć międzynarodowe doświadczenie i kontakty. Zarejestruj się.

Do zobaczenia!

 

SM PL 2

 

NAWA jest partnerem wydarzenia.

Udostępnij