Wirtualne targi edukacyjne - zapraszamy do współpracy - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Już w październiku NAWA rozpocznie serię wirtualnych wydarzeń targowych. Planujemy spotkania z kandydatami z niemal całego świata i zapraszamy wszystkie polskie uczelnie do współpracy.

Formuła wydarzenia

Targi odbędą się przy wykorzystaniu platformy Webexpo, która umożliwi wystawcom zaprezentowanie oferty dydaktycznej, bezpośrednią komunikację z uczestnikami przy użyciu czata i skype, publikację artykułów dotyczących współpracy z danym państwem/ regionem, prezentację opinii studentów/ absolwentów z danej części świata oraz organizację webinarów. Aby przybliżyć Państwu szczegóły tutaj publikujemy link do przykładowej imprezy targowej na platformie Webexpo.

Harmonogram targów i zapisy

Targi będą się odbywały od 12 października (targi testowe) z częstotliwością co dwa-trzy dni. Możliwość rejestracji będzie regularnie udostępniana raz w miesiącu, w sekcji Targi na stronie internetowej NAWA, równolegle na wszystkie wydarzenia targowe w kolejnym miesiącu. Na każde z nich dostępne będzie 30 miejsc. Decydować będzie kolejność zgłoszeń, z dwoma zastrzeżeniami. Po pierwsze, pierwszeństwo będzie miało 20 uczelni, które wzięły udział w programie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”. Po drugie, w przypadku zgłoszeń zawierających niekompletne lub błędnie przygotowane materiały, będą one pomijane. Potwierdzenia rejestracji będą przesyłane z odpowiednim wyprzedzeniem na adresy e-mail podane w formularzu rejestracyjnym.

Wymagania wobec wystawców

Udział w targach jest bezpłatny. Wystawcy powinni terminowo przesłać komplet informacji niezbędnych dla prawidłowego przygotowania stoisk. Wśród wymaganych materiałów będą te wymienione w załączonym poniżej pliku NAWA-Webexpo---wykaz-materialow.pdf oraz dane z formularza rejestracyjnego.

  • Powyższy plik PDF jest aktywnym formularzem, który po uważnym wypełnieniu należy wraz z kompletem materiałów graficznych przygotować jako link na platformie WeTransfer i umieścić w formularzu rejestracji na targi.
  • Materiały na stoisko umieszcza NAWA jako organizator; wystawcy otrzymają później możliwość edycji swoich stoisk.
  • Stoiska występują w dwóch wariantach, dużym i średnim. Prosimy o przygotowanie grafik odpowiadających wymaganiom obu z nich.

Wszelkie pytania dotyczące targów prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij