Zapraszamy na Dzień z NAWA do Krakowa już 15 lutego - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Kraków to kolejne miasto, które w nowym roku odwiedzą pracownicy NAWA w ramach organizowanych w głównych ośrodkach akademickich "Dni z NAWA". 

Organizowane przez NAWA wydarzenia mają na celu przybliżyć uczelniom oraz instytucjom ofertę oraz programy Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. Spotkanie w Krakowie przybliży uczestnikom w projekty skierowane do instytucji: Promocja Zagraniczna (w tym: International Alumni), Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe, Program PROM, CEEPUS oraz Welcome to Poland, a także ofertę przygotowaną dla polskich i zagranicznych naukowców: Program im. Bekkera, Polskie Powroty, Program im. Ulama, Program im. Iwanowskiej i Wymianę bilateralną naukowców.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia na naszej tronie w zakładce Dni z NAWA oraz na stronie Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej.

 

 

Udostępnij