Zapraszamy do rejestracji na konferencję Direct to internationalization - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

 

Konf DTI logo na www2

 

 

Serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu Direct to internationalization. Tym razem porozmawiamy o społecznej odpowiedzialności nauki, a wśród gości będą przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki, Polonium Foundation oraz beneficjenci NAWA. W drugim panelu wraz z ekspertami ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Polski zastanowimy się nad tym jak zmieniły się uczelnie w dobie COVID-19. Nasi goście zaprezentują dobre praktyki i skuteczne rozwiązania zastosowane w swoich instytucjach i krajach. 

Konferencja odbędzie się 3 grudnia w godzinach 14.00 -16.30, link do platformy zostanie wysłany tylko do zarejestrowanych uczestników.

Rejestracja na wydarzenie jest otwarta do 2.12.2020 r. do godziny 10.00 i znajduje się pod linkiem: https://nawa.gov.pl/direct-to-internationalization

Program wydarzenia: pdfProgramme_Direct_to_internationalization.pdf469.91 KB

Informujemy, że udział w konferencji jest bezpłatny.

Zapraszamy!

 

Partnerzy konferencji:

BC Logo Color Transparent

 

 

Udostępnij