Zapraszamy do udziału w konferencji poświęconej polsko-amerykańskiej współpracy - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

NAWA IIE konferencja register link v6Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji na temat współpracy polsko – amerykańskiej w obszarze szkolnictwa wyższego i nauki organizowanej przez NAWA oraz Institute of International Education (IIE). Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2021 r.

Pierwszego dnia polskie uczelnie będą mogły wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów Institute of International Education (IIE) i dowiedzą się o tym w jaki sposób współpracować z instytucjami amerykańskimi, jak nawiązywać partnerstwa naukowe, w jaki sposób skutecznie konstruować wymiany studenckie, tworzyć MoU, jakie inne dokumenty mogą być przydatne oraz w jaki sposób promować ofertę uczelni w Stanach Zjednoczonych.

Drugiego dnia zapraszamy polskie uczelnie oraz ich amerykańskich partnerów na konferencję, która przybliży dobre praktyki w zakresie współpracy polsko-amerykańskiej, uczestnicy dowiedzą się jakie są najnowsze trendy w tym zakresie oraz z jakich gotowych mechanizmów można skorzystać. Podczas drugiego dnia wystąpią eksperci z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie prof. Marek Konarzewski, prof. Grzegorz Dworacki, prof. Lech Dzienis, prof. Piotr Kłodkowski, prof. Marek Pietrasieński, a także Prezes Fundacji Kościuszkowskiej Marek Skulimowski oraz eksperci NAWA.

Link do Programu wydarzenia: https://nawa.gov.pl/promocja-i-targi/warsztaty-i-szkolenia/cykl-direct-to-internationalization/how-to-cooperate-with-u-s-workshop-organized-by-nawa-and-institute-of-international-education

Zapraszamy do rejestracji:

Registration for the 1st Day of the conference (Polish and American HEIs): link

Registration for the 2nd Day of the conference (American and Polish HEIs): link

UWAGA! Przedłużamy rejestrację do poniedziału do godziny 9.00 rano czasu polskiego. Językiem konferencji jest język angielski.

Link do transmisji zostanie wysłany zarejestrowanym uczestnikom.

Udostępnij