Zapraszamy na polskie stoisko podczas targów Study in Europe w Kathmandu - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szacuje się że obecnie 60 tysięcy studentów z Nepalu studiuje poza granicami swojego kraju, w Polsce w roku 2016/2017 studiowało 337 osób z Nepalu.  Chcąc wyjść na przeciw uczelniom dla których Nepal stanowi strategiczny kierunek, podczas targów Study in Europe organizowanych przez Delegaturę Unii Europejskiej w Kathmandu udostępniamy możliwość promocji oferty Państwa uczelni i zapraszamy do wzięcia udziału w stoisku Ready, Study, GO! Poland. Targi odbywają się w dniach 8-9 października w Kathmandu. Zainteresowane uczelnie prosimy o kontakt z NAWA:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

1024px DURBAR SQUARE KATHMANDU NEPAL FEB 2013 8510691775

Fot: By calflier001 (DURBAR SQUARE KATHMANDU NEPAL FEB 2013) [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons

Udostępnij