Ostatnie miejsca na konferencję Direct to internationalization, zapraszamy do rejestracji! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

18 października już po raz piąty spotkamy się na konferencji z cyklu Direct to internationalization, tym razem w gościnnych murach Szkoły Głównej Handlowej, gdzie będziemy rozmawiać między innymi o tym dlaczego uczelni opłaca się zapraszać zagranicznych studentów i stypendystów NAWA w świetle ustawy 2.0., przedstawimy projekty z programów Nowoczesnej Promocji Zagranicznej i Welcome to Poland, które mamy nadzieję zainspirują Państwa do składania wniosków w kolejnych edycjach programu, a nasz gość specjalny prof. Grzegorz Mazurek opowie o trendach w marketingu internetowym. Rejestracja jest otwarta do 14 października, a ilość miejsc ograniczona.

Konferencja-Direct-to-internationalization-17.10_2.pdf

Rejestracja znajduje się pod linkiem: https://nawa.gov.pl/promocja-i-targi/warsztaty-i-szkolenia/cykl-direct-to-internationalization/135-v-konferencja-direct-to-internationalization

P1030940

Udostępnij