Znamy wyniki konkursu MSCA PF 2023 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Komisja Europejska opublikowała wyniki oceny wniosków w ramach konkursu Działania „Maria Skłodowska-Curie” Postdoctoral Fellowships (MSCA PF) 2023.

Z 71 propozycji złożonych przez polskie podmioty 5 trafi do finansowania:

Uniwersytet Warszawski – 2 projekty

Uniwersytet Jagielloński – 1 projekt

Centrum Astronomiczne PAN – 1 projekt

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie – 1 projekt

Serdecznie gratulujemy!

Na konkurs złożonych zostało łącznie 8039 wniosków, z czego 1249 trafi do finansowania (15,8%). 50 dalszych projektów otrzyma dofinansowanie w ramach ERA Fellowships.

Projekty złożone przez polskie podmioty, które nie zakwalifikowały się do finansowania w ramach MSCA lub ERA Fellowships, a które otrzymają status MSCA Seal of Excellence, mogą liczyć na wsparcie NAWA w ramach Programu Ulam NAWA. Zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji o wynikach konkursu: https://marie-sklodowska-curie-actions.ec.europa.eu/news/marie-sklodowska-curie-actionsaward-eu260-million-to-postdoctoral-researchers-in-2023

MSCA Postdoctoral Fellowships 2023

Udostępnij