Znamy wyniki naboru w programie BEKKER NAWA - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

 

Spośród 401 wniosków złożonych w ramach Programu im. Mieczysława Bekkera finansowanie otrzyma 114 beneficjentów. Mamy listę zwycięskich aplikacji!

 

Program Bekker NAWA to aktywne wsparcie dla mobilności międzynarodowej doktorantów, naukowców i nauczycieli akademickich w dążeniu do doskonałości naukowej przez umożliwienie im rozwoju naukowego w zagranicznych ośrodkach badawczych oraz akademickich na całym świecie, bez względu na dziedzinę nauki.

Projekty będą realizowane w 21 krajach, największa liczba w Stanach Zjednoczonych (29), Niemczech (16), Wielkiej Brytanii (9), Francji (8), Hiszpanii (8) i Włoszech (7).

 

 Bekker mapa

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej dofinansuje projekty reprezentujące nauki przyrodnicze, społeczne, inżynieryjne i techniczne, humanistyczne, a także nauki medyczne i o zdrowiu oraz rolnicze.

 

Bekker 02

Dzięki programowi Bekker NAWA wyjazdy trwające od 3 do 24 miesięcy pozwolą badaczom na pobyt w uznanych ośrodkach naukowych, nawiązanie z nimi długofalowej współpracy oraz na realizację projektów wspólnie z wybitnymi naukowcami z zagranicy. Młodszym naukowcom Program stworzy także szansę realizacji wartościowych staży podoktorskich zaś doktorantom pozwoli na realizację części kształcenia.

Laureatom gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy naukowej!

Lista stypendystów dostępna TUTAJ.

Udostępnij