Zostań Digital Ambasadorem Polski z NAWA! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

nawa plakat grudzien 2019 korekta

Jesteś studentem lub absolwentem polskiej uczelni? Czujesz, że Twoje doświadczenia były wyjątkowe i chcesz się nimi podzielić ze światem? Szukamy właśnie ciebie! Włącz się w działania Pionu Komunikacji i promocji NAWA i zostań cyfrowym ambasadorem Polski!

Nowa rola pozwoli Ci wykazać się kreatywnością, zdolnościami językowymi i umiejętnym wykorzystywaniem mediów społecznościowych.

Szukamy osób, które studiują lub studiowały na Polskich uczelniach i które chciałyby podjąć się promocji Polski ukazując własne wyjątkowe doświadczenia w kontaktach z Polakami, polską kulturą i językiem polskim.

Rolą cyfrowego ambasadora byłoby:

  • wsparcie kampanii Ready, Study, GO! Poland prowadzonej przez NAWA;
  • promocja studiów w Polsce wśród obcokrajowców, ze szczególnym uwzględnianiem kraju pochodzenia;
  • regularne przygotowanie materiałów na media społecznościowe NAWA oraz własne wskazujących dlaczego studia i życie w Polsce są atrakcyjne;
  • wsparcie w pozyskiwaniu materiałów i źródeł do publikacji (np. poprzez wywiady z innymi studentami);
  • udział w filmach promocyjnych dot. studiów w Polsce

Oferujemy:

  • wstępne szkolenie dot. copywritingu, prowadzenia mediów społecznościowych oraz blogów;
  • doświadczenie w dynamicznej agencji rządowej;
  • możliwość udziału w wydarzeniach edukacyjnych i/ lub targach w Polsce lub za granicą;
  • możliwość płatnego stażu w NAWA

Materiały do publikacji powinny być przygotowywane w języku angielskim (na naszą stronę internetową i media społecznościowe) i w każdym innym, w którym pewnie się  czujesz, w tym polskim (na własne media społecznościowe).

Więcej informacji znajduje się tutaj

Na zgłoszenia oczekujemy do 13 stycznia 2020 r. W celu rejestracji prosimy o skorzystanie z formularza zamieszczonego tu

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Andrzejem Stuczyńskim z Pionu Komunikacji i Promocji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 22 390 35 50

Udostępnij