Nabór osób na stanowisko specjalisty ds. organizacyjnych w pionie administracyjno-organizacyjnym (Nr ref. PAO/4/2018) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń 15.08.2018 r., data rozstrzygnięcia 4.09.2018 r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40 (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Organizacja i obsługa posiedzeń Rady NAWA (m.in. przygotowanie dokumentacji, w tym protokołów oraz uchwał)
  • Zbieranie danych i udział w tworzeniu notatek informacyjnych, prezentacji, raportów, analiz
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań z działalności Agencji oraz sprawozdań z wykorzystania dotacji
  • Prowadzenie rejestru zarządzeń, upoważnień i pełnomocnictw dyrektora
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Obsługa wewnętrznych baz danych i systemów
  • Wsparcie organizacyjne sekretariatu dyrekcji

Oczekiwania wobec kandydatek/kandydatów:

  • dyplom ukończenia co najmniej studiów licencjackich lub inny równorzędny, preferowane kierunki: administracja, prawo
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność pozyskiwania danych, tworzenia analiz i zestawień oraz opracowań ze źródeł publicznych (serwisy informacyjne, BIP, rejestry publiczne)
  • biegłą obsługę pakietu MS Office (głównie Word, Excel, Power Point)
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim (minimalny poziom B2)
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • zdolność pracy i samodzielnego podejmowania decyzji przy ograniczonym wsparciu

Dodatkowym atutem będą:

  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce
  • doświadczenie w pracy w systemie ENOVA
  • znajomość innych języków obcych, preferowany język rosyjski

Oferujemy:

  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • miłą atmosferę pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę  w centrum Warszawy – metro Politechnika
  • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

  •  w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko
  • w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji
    "Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez NAWA.

    Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB