Nabór osób na stanowisko starszego specjalisty w Pionie finansowo-księgowym (Nr ref. PFK/5/2018) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: 22.08.2018

Data rozstrzygnięcia: 21.09.2018

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40 (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Gotowość podjęcia pracy: wrzesień/październik

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wprowadzanie danych do systemów finansowo-księgowych, w tym realizacja przelewów bankowych;
  • bieżąca weryfikacji i ewidencja dokumentów w tym: o weryfikacja pod względem rachunkowym i finansowym dokumentów księgowych;
  • sprawdzanie zgodności danych finansowych w projektach ( ocena budżetów, weryfikacja raportów cząstkowych i końcowych, kontrola);
  • prowadzenie ewidencji obiegu dokumentacji projektowej;
  • współpraca z Pionem Administracyjnym w zakresie zarządzania majątkiem Agencji;
  • przygotowaniu dokumentów do archiwizacji.

 Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenia wyższego (licencjat, w trakcie studiów II stopnia; kierunki: ekonomia, księgowość, administracja);
  • ogólnej znajomości przepisów regulujących działalność NAWA;
  • bardzo dobrej znajomość obsługi komputera (Excel, Word);
  • samodzielności, odpowiedzialności oraz rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;
  • analitycznego myślenia;
  • inicjatywy i zaangażowania;
  • dokładności i skrupulatności;
  • otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Dodatkowym atutem będą:

  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce;
  • doświadczenie w pracy w systemie ENOVA.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzul:

  • w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

  •  w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB