Targi online Singapur-Targi - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Targi online Singapur

Targi online Singapur

Zapraszamy do udziału w  targach, które odbywają się w Singapurze w dniu 26 września 2020 roku, tym razem w przestrzeni wirtualnej. Organizatorem polskiego stoiska jest Ambasada RP w Singapurze oraz Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej. 

W ramach targów, które odbędą się jedynie w formule online każda uczelnia będzie mogła zaprezentować materiały, według wyznaczonego formatu, które będą opublikowane na stronie wydarzenia studyineurope.sg (strona w przygotowaniu). Po inauguracji strony w dn. 26 września, materiały te pozostaną stale dostępne online. Szczegółowe informacje na temat wymaganych materiałów zostaną przesłane zainteresowanym uczelniom pocztą elektroniczną.

Targi "Study in Europe"  - organizowane corocznie przez Przedstawicielstwo UE w Singapurze i placówki krajów członkowskich  - weszły już na stałe do kalendarza wydarzeń edukacyjnych w Singapurze. W tym roku, ze względu na pandemię COVID-19 targi zorganizowane będą, co daje polskim uczelniom możliwość bezpośredniej promocji swojej oferty edukacyjnej  - bez konieczności ponoszenia kosztów podróży do Singapuru - nie tylko wśród młodzieży singapurskiej, ale także licznej tu społeczności międzynarodowej (zarówno z krajów regionu, jak i Europy). Cyfrowy format targów pozwoli na dotarcie do jeszcze szerszej niż zazwyczaj publiczności. Koncepcję strony targów obejrzeć można tutaj: https://vimeo.com/434289062

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Pani Katarzyna Kryczka, Ambasada RP w Singapurze,  E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pani Malwina Górecka, NAWA, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Data wydarzenia 26.09.2020
Data rozpoczęcia rejestracji 21.07.2020
Data zakończenia rejestracji 06.08.2020
Lokalizacja
Singapur
10 Bayfront Avenue, Singapur 018956
Singapur
Nie przyjmujemy więcej zgłoszeń na to wydarzenie

Lokalizacja