STER Umiędzynarodowienie Szkół Doktorskich-Nabory trwające - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

STER Umiędzynarodowienie Szkół Doktorskich

STER Umiędzynarodowienie Szkół Doktorskich

Najważniejszym celem programu jest systemowe wsparcie umiędzynarodowienia szkół doktorskich m.in. w zakresie podniesienia jakości kształcenia i prowadzonych badań naukowych, zwiększenia mobilności międzynarodowej doktorantów i kadry dydaktycznej, pozyskanie doktorantów i promotorów z zagranicy oraz rozwijania działań związanych z umiędzynarodowieniem „w domu”.

Program skierowany jest do polskich instytucji, które prowadzą szkoły doktorskie, a także mają doświadczenie w przyjmowaniu cudzoziemców na studia doktoranckie lub w ich kształceniu oraz uczestniczą w programach międzynarodowej wymiany doktorantów. 

Dofinansowanie Projektu ze środków NAWA może wynieść maksymalnie 2 000 000 zł. Wartość projektu powiększana jest o finansowy wkład własny Wnioskodawcy, który nie może być niższy niż 10% wartości kwoty, o którą Wnioskodawca aplikuje w Agencji. Całkowita alokacja na nabór wynosi 20 000 000,00 zł

Nabór wniosków do Programu będzie prowadzony do 30 czerwca  2021 r., w formie elektronicznej za pośrednictwem systemu teleinformatycznego NAWA.

Szczegółowe informacje o programie, ogłoszenie oraz regulamin

Data wydarzenia 19.04.2021
Data zakończenia wydarzenia 30.06.2021