Dyrektor Biura Komunikacji i Promocji (nr ref. BKP/3/2022) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń 09.10.2022      Data rozstrzygnięcia 31.10.2022

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40

Obowiązki:

koordynowanie i nadzór nad działaniami prowadzonymi przez Biuro Komunikacji i Promocji, w szczególności:

  • tworzenie i realizacja strategii komunikacyjnej i promocyjnej dla programów i innych działań Agencji;
  • koordynowanie działań komunikacyjnych i promocyjnych Agencji;
  • przygotowywanie materiałów prasowych i komunikatów do mediów, utrzymywanie  stałego kontaktu z krajowymi i zagranicznymi mediami branżowymi;
  • koordynowanie przygotowań i obsługi konferencji, seminariów, webinariów i innych wydarzeń o charakterze promocyjnym lub informacyjnym;
  • nadzór nad prowadzeniem stron internetowych i mediów społecznościowych Agencji;
  • koordynowanie działań związanych z promocją polskiego szkolnictwa wyższego i nauki polskiej za granicą;
  • budowanie pozytywnego wizerunku Agencji i utrzymywanie relacji z interesariuszami i partnerami Agencji;
  • dostarczanie interesariuszom Agencji wiedzy eksperckiej z zakresu promocji nauki i szkolnictwa wyższego;
  • nadzór i realizacja budżetu oraz zamówień publicznych Biura Komunikacji i Promocji oraz działań związanych z promocją szkolnictwa wyższego za granicą.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie minimum C1 oraz znajomość innego języka obcego (znajomość przynajmniej jednego z języków obcych na poziomie C1 lub wyższym potwierdzona musi być certyfikatem);
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy związanej z promocją w administracji publicznej lub szkolnictwie wyższym w tym minimum 2 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem;
  • umiejętność łączenia dynamicznych, kreatywnych działań charakteryzujących promocję oraz pracy opartej na procedurach i dokumentach będącej nieodłącznym elementem administracji publicznej;
  • doświadczenie w pracy z budżetem oraz praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych;
  • wiedza ogólna dotycząca działalności instytucji nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce;
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;
  • umiejętność obsługi programów MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę;
  • pracę w gronie wykwalifikowanych specjalistów oraz możliwość współpracy z ekspertami zewnętrznymi;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w wyjazdach studyjnych, szkoleniach, konferencjach;
  • kartę sportową, pakiety prywatnej opieki medycznej;
  • miejsce pracy w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o wypełnienie formularza pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

 w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA