Nabór na stanowisko specjalisty w pionie administracyjno-organizacyjnym (Nr ref. PAO/1/2017) - NAWA

Nabór na stanowisko specjalisty w pionie administracyjno-organizacyjnym (Nr ref. PAO/1/2017)

data przyjmowania zgłoszeń 11.10.2017, data rozstrzygnięcia 20.10.2017

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa kancelaryjna korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • rejestracja korespondencji w systemie kancelaryjnym oraz jej dystrybucja wśród pracowników
  • obsługa i udzielanie informacji osobom przychodzącym do biura Agencji
  • obsługa połączeń telefonicznych (udzielanie podstawowych informacji beneficjentom)
  • obsługa systemów, aplikacji i innych narzędzi IT przeznaczonych do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, rejestru pracowników i obiegu dokumentów i płatności oraz realizacji zadań na stanowisku zgodnych ze specyfiką pracy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia co najmniej studiów licencjackich lub inny równorzędny – preferowane kierunki w dziedzinach nauk humanistycznych i społecznych
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy
  • kreatywność
  • umiejętność pracy zespołowej oraz skutecznej komunikacji
  • umiejętność obsługi programów MS Office
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim (minimalny poziom B1)

Dodatkowym atutem będą:

  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce
  • doświadczenie w pracy w systemie ENOVA

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia. Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.