Rozeznanie rynku w celu oszacowania wartości zamówienia na usługę organizacji dwudniowej konferencji. - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szacowanie wartości zamówienia na organizację w Łodzi dwudniowej konferencji o wymiarze międzynarodowym, poświęconego realizacji studiów podwójnych lub wspólnych we współpracy z partnerami zagranicznymi.

 

W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny poniższych elementów zamówienia.

 

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja dwudniowej konferencji o wymiarze międzynarodowym, poświęconego realizacji studiów podwójnych lub wspólnych we współpracy z partnerami zagranicznymi w formie hybrydowej lub zdalnej.

 

Do zrealizowania zadania niezbędne jest oszacowanie jego wartości. Zwracamy się z prośbą o podanie szacunkowych kosztów realizacji tego zamówienia w podziale na cenę łączną netto i brutto oraz koszty poszczególnych zadań na załączonych tabelach.

 

Wycenę konferencji proszę przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 16 lutego 2023 do godz. 12.00, wpisując w temacie wiadomości: „Konferencja w Łodzi”.

 

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

 

docxSzacowanie_wartosci_zamowienia_konferencja_2_dni_Lodz.docx

docxTabela_do_szacunku.docx

Udostępnij