Promocja Zagraniczna - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Począwszy od 2020 roku nastąpiła konsolidacji Programów Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA), w tym Program Promocja Zagraniczna został włączony do Programu Welcome to Poland.

Wnioskodawcy zainteresowani uzyskaniem finansowania działań w obszarze promocji zagranicznej proszeni są o składanie wniosków o finansowanie w naborze do Programu Welcome to Poland.

Welcome to Poland edycja 2020 roku obejmuje zarówno działania związane z budowaniem potencjału polskich instytucji nauki i szkolnictwa wyższego w zakresie umiędzynarodowienia, przyjmowania i obsługi zagranicznych studentów, doktorantów, kadry dydaktycznej i naukowej, jak i działania dotyczące promocji międzynarodowej i współpracy z zagranicznymi absolwentami.

W 2020 roku nabór do nowego Programu Welcome to Poland został ogłoszony w dniu 6 października. Termin składania wniosków upływa 17 grudnia 2020 r. do godz. 15:00.

W kolejnych latach planowane jest ogłaszanie naborów do programu Welcome to Poland w cyklu: 1 nabór w roku (jednak NAWA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w tym zakresie w zależności od potrzeb i rozwoju sytuacji).

Więcej informacji na temat naboru wniosków o udział w Programie Welcome to Poland znajdą Państwo pod linkiem: https://nawa.gov.pl/instytucje/welcome-to-poland.

Udostępnij