Lektorzy NAWA: nabór uzupełniający 2022 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Lektorzy NAWA to jeden z najważniejszych programów Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, którego celem jest nie tylko popularyzacja języka, ale – szerzej – polskiej kultury na świecie.

Niniejszym informujemy, że NAWA ogłasza nabór uzupełniający lektorów języka polskiego jako obcego na rok akademicki 2022/2023 do niżej wskazanych ośrodków:

  • Uniwersytet Telawiwski – Izrael
  • Euroazjatycki Uniwersytet Narodowy im. L. N. Gumilowa w Nur-Sułtanie – Kazachstan
  • Uniwersytet w Stambule – Turcja
  • Uniwersytet w Hanoi – Wietnam

Nabór uzupełniający trwa od 4 do 15 lipca 2022 roku do godz. 15:00:00 (czasu lokalnego dla Warszawy).

Do programu aplikować mogą kandydaci posiadający wymagane wykształcenie i doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego, charakteryzujący się odpowiednimi kompetencjami metodycznymi, językowymi, międzykulturowymi i interpersonalnymi.

Szczegółowe informacje znajdują się w Ogłoszeniu

Prosimy również o zwracanie uwagi na wymogi poszczególnych uczelni, które zostały opisane w dokumencie Informacje o lektoratach – nabór uzupełniający od 4 lipca 2022 na podstawie przesłanych przez ośrodki formularzy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kandydatów!

Udostępnij