Nabór wniosków do programu Lektorzy NAWA na rok akademicki 2023/2024 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór w Programie Lektorzy NAWA. Celem programu jest wspieranie nauczania języka polskiego jako obcego w zagranicznych ośrodkach akademickich.

Nabór w roku akademickim 2023/2024, podobnie jak w poprzednich latach, będzie przebiegał w dwóch częściach.

Do udziału w części pierwszej trwającej od 4 do 19 stycznia 2023 r. zapraszamy Lektorki i Lektorów skierowanych przez NAWA w roku 2022/2023 do zagranicznych Ośrodków akademickich, którzy pragną przedłużyć swoje lektoraty na rok akademicki 2023/2024. Po złożeniu wniosków w tej części nastąpi przedłużenie skierowania do wybranych ośrodków.

Więcej na temat programu znajduje się TUTAJ.

Część druga, czyli nabór otwarty, potrwa od lutego do marca 2023 r. Więcej informacji o dokładnym terminie naboru oraz listę dostępnych ośrodków opublikujemy wkrótce.

Wnioski o przedłużenie skierowań należy składać do 19 stycznia 2023 r. do godz. 15:00:00 (czasu lokalnego dla Warszawy) za pośrednictwem Systemu teleinformatycznego NAWA.

Udostępnij