Konferencja Direct to internationalization w październiku, zostały ostatnie miejsca na wydarzenie - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Tym razem spotykamy się w Gdańsku, w gościnnych progach Gdańskiego Uniwerystetu Medycznego.

sergeportraitsep20153s19 października odbędzie się III spotkanie z cyklu Direct to Internationalization organizowanego przez NAWA. Podyskutujemy o możliwości wykorzystania zagranicznych Alumnów do promocji uczelni a także będzie możliwość zdobycia wiedzy na temat rynku edukacyjnego na Bliskim Wschodzie oraz w Wietnamie. Będzie to również możliwość, aby dowiedzieć się więcej o nowych programach NAWA! Zagranicznym gościem podczas konferencji będzie Serge S. Lych - który jest wiceprezesem ds. zarządzania rekrutacją, doradztwa zawodowego i relacji z absolwentami na Central European University w Budapeszcie na Węgrzech.Mieszkając na Węgrzech, Serge był pionierem w zakresie relacji z absolwentami w Europie Środkowej i ma 20-letnie doświadczenie w rozwoju szkolnictwa wyższego oraz szerokie międzynarodowe doświadczenie jako mówca i konsultant. Serge był przewodniczącym EAIE (European Association for International Education), Alumni Relations Expert Community (Wspólnoty ekspertów ds. relacji z absolwentami) i jest obecnie członkiem Rady Generalnej EAIE oraz Europejskiej Rady Nadzorczej CASE (Council for Advancement and Support of Education). Serge jest laureatem nagrody Bo Gregersen Award for Best Practice (2016).

Program i formularz zgłoszeniowy znajdują się pod tym linkiem oraz informacje praktyczne: pdfInfopack---Direct-to-Internationalization.pdf1.13 MB

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij