Letnie kursy NAWA 2024 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zapraszamy do zapoznania się z listą ośrodków oraz harmonogramem!

Znamy już uniwersytety, na których odbędą się Letnie kursy NAWA w 2024 roku! Udział w programie przewidziany jest dla studentów, doktorantów i nauczycieli akademickich.

map 01

 

W 2024 roku zapraszamy do uczestnictwa w kursach organizowanych w następujących terminach:

1. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zorganizuje stacjonarny kurs NAWA dla studentów i nauczycieli akademickich w dniach 1-28 lipca 2024 r.

2. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zorganizuje stacjonarny kurs NAWA dla studentów i nauczycieli akademickich w dniach 6-26 lipca 2024 r.

3. Uniwersytet Wrocławski zorganizuje dwa kursy dla studentów i nauczycieli akademickich w dniach 7-27 lipca 2024 r. : stacjonarny i intensywny zdalny

4. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zorganizuje stacjonarny kurs NAWA dla studentów i nauczycieli akademickich w dniach 22 lipca - 11 sierpnia 2024 r.

5. Uniwersytet Śląski zorganizuje pięć kursów w sierpniu:

- stacjonarny kurs NAWA dla studentów i nauczycieli akademickich w dniach 1-28 sierpnia 2024 r.
- zdalny kurs NAWA dla studentów i nauczycieli akademickich w dniach 1-21 sierpnia 2024 r.
- intensywny zdalny kurs NAWA dla studentów i nauczycieli akademickich w dniach 1-21 sierpnia 2024 r.
- stacjonarny kurs NAWA dla lektorów-cudzoziemców w dniach 1-21 sierpnia 2024 r.
- zdalny kurs NAWA dla lektorów-cudzoziemców w dniach 1-21 sierpnia 2024 r.

6. Uniwersytet Łódzki zorganizuje intensywny zdalny kurs NAWA dla studentów i nauczycieli akademickich w dniach 5-25 sierpnia 2024 r.

Zakwaterowanie oraz wyżywienie na czas udziału w zajęciach są bezpłatne! Uczestnicy pokrywają jedynie koszt podróży do Polski i z powrotem oraz koszt ubezpieczenia medycznego. Udział w Letnich kursach NAWA daje niezwykłą szansę nie tylko na naukę języka, ale także na zwiedzanie największych atrakcji turystycznych Polski, na poznawanie jej kultury i historii.

Sprawdź więcej szczegółów na stronach: Letnie kursy NAWA oraz na stronach internetowych uczelni!

 

Udostępnij