Rozpoczynamy drugą część rekrutacji do Programu Lektorzy NAWA - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Rozpoczynamy nabór wniosków o skierowanie lektorów języka polskiego jako obcego do zagranicznych ośrodków akademickich prowadzących lektoraty języka polskiego w roku akademickim 2021/2022. Nabór wniosków o skierowanie będzie prowadzony od 2 lutego do 2 marca 2021 roku do godz. 15:00 (czasu lokalnego dla Warszawy) w systemie teleinformatycznym Agencji.

WYPEŁNIJ WNIOSEK

Lista ośrodków akademickich w naborze o skierowanie znajduje się tutaj:

 Lista ośrodków, do których NAWA deleguje lektorów w roku akademickim 2021/2022 – nabór od 2 lutego 2021

W dokumencie Informacje o lektoratach - nabór o skierowanie 2021-2022 (aktualizacja z 25 lutego 2021) zostały opisane lektoraty i zajęcia oferowane przez uczelnie zagraniczne współpracujące z NAWA.

Przypominamy o zwróceniu uwagi na szczegółowe wymagania programowe, które zostały opisane w ogłoszeniu o naborze.

Zapraszamy do udziału w programie lektorów języka polskiego jako obcego, pasjonatów pragnących podjąć się niesamowitego wyzwania jakim jest nauka języka polskiego i szerzenie kultury polskiej w świecie!

Udostępnij