NAFSA 2019 - przedstawiciele NAWA oraz instytucji szkolnictwa wyższego w Waszyngtonie - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Przedstawiciele NAWA oraz 12 instytucji szkolnictwa wyższego bierze w obecnym tygodniu udział w największej konferencji poświęconej internacjonalizacji szkolnictwa wyższego - NAFSA Association of International Educators, która odbywa się w Waszyngtonie w USA. Wspólnie reprezentują oni Polskę na stoisku poświęconym edukacji wyższej w naszym kraju.

Stoisko zostało oficjalnie otworzone w 1. dniu konferencji przez Dyrektora NAWA, Łukasza Wojdygę oraz zastępcę Ambasadora, Pana Pawła Kotowskiego. NAFSA jest największą na świecie organizacją pozarządową działającą w obszarze międzynarodowej edukacji. Co roku konferencja i targi NAFSA gromadzą ponad 10 000 uczestników ze 150 krajów na całym świecie. Tegoroczne spotkanie odbywa się pod hasłem "Global Leadership, Learning, and Change" i ma na celu zachęcić uczestników do refleksji nad aktualnym stanem szkolnictwa wyższego na świecie oraz nad zmianami i wyzwaniami, przed którymi stoją liderzy tego sektora. Przed polskimi reprezentantami parę dni intensywnych rozmów i spotkań z zagranicznymi partnerami. W programie konferencji znajduje się także sesja NAWA (przewidziana na dzień 29. maja) pod tytułem International Students at the University—Special Treatment or Regular Care? oraz polskie przyjęcie współorganizowane z Ambasadą RP w Waszyngtonie z udziałem amerykańskich i międzynarodowych gości.

20190528 122501 1

P1100081

P1100088

P1100044

Udostępnij