Nowa publikacja: Poland My First Choice. Krótki przewodnik - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

POWER LOGOTYPY

Publikacja podsumowująca doświadczenia stypendystów programu Poland My First Choice oraz kluczowe informacje dla zagranicznych kandydatów na studia w Polsce jest już dostępna online!

Program Poland My First Choice powstał w ofercie NAWA, aby zachęcać młodzież z krajów rozwiniętych do kształcenia w najlepszych polskich uczelniach. W ramach dotychczasowych edycji programu PMFC umożliwił podjęcie studiów drugiego stopnia w Polsce ze stypendium NAWA 66 studentom z krajów Unii Europejskiej, Chile, Izraelu, Hongkongu, Korei Południowej, Singapuru, Stanów Zjednoczonych, Tajwanu oraz Wielkiej Brytanii. W latach 2019-2023 program realizowany był w ramach projektu pozakonkursowego PO WER pt. Poland My First Choice (oś III PO WER Szkolnictwo wyższe, działanie 3.3 Umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego). W 2023 roku program Poland My First Choice NAWA wszedł do stałej oferty NAWA.

TTFB RSGP post template 10

Nasza publikacja stanowi zarówno informator nt. dostępu do podjęcia studiów w Polsce i możliwości stypendialnych oferowanych przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej, jak i podsumowanie doświadczeń stypendystów programu PMFC.

TTFB RSGP post template 9

Jak wygląda proces rekrutacji studentów zza granicy na polskich uczelniach? Jakie istnieją możliwości dofinansowania studiów w ramach programów NAWA? Jak uczestnicy programu Poland My First Choice oceniają swoje doświadczenia zdobyte podczas studiów w Polsce? Jakie możliwości oferuje udział w nowej edycji programu Poland My First Choice NAWA?

O tym wszystkim można dowiedzieć się z publikacji "Poland My First Choice. Krótki przewodnik dla zagranicznych kandydatów na studia" w wersji polskiej lub angielskiej. Zapraszamy do lektury!

(Publikacja dostępna po kliknięciu w okładkę)

      

Udostępnij