Nowe postępowanie akredytacyjne NAWA - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zapraszamy do składania wniosków w postępowaniu o nadanie akredytacji NAWA na prowadzenie kursów języka polskiego.

 

Nabór wniosków będzie prowadzony do 31 marca 2022 r. i mogą w nim wziąć udział ośrodki akademickie, które planują organizację kursów języka polskiego (przygotowawczych i wakacyjnych) finansowanych przez Agencję i spełniają określone w Regulaminie kryteria.

Szczegółowe informacje na temat Postępowania można znaleźć tutaj.

Przypominamy, że finansowanie kursów przygotowawczych realizowanych w latach akademickich 2023/2024-2025/2026 oraz kursów letnich realizowanych w latach 2024-2026 będą mogły otrzymać wyłącznie ośrodki, które otrzymają akredytację NAWA.

Przedstawicieli ośrodków zainteresowanych udziałem w postępowaniu zapraszamy na webinar, podczas którego przedstawimy zasady składania wniosków i odpowiemy na ewentualne pytania. Webinar będzie miał miejsce w najbliższy czwartek, 9 marca. Szczegółowe informacje na jego temat można znaleźć we wskazanej wyżej zakładce.

Udostępnij