Nowe postępowanie akredytacyjne NAWA - NAWA

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

Zapraszamy do składania wniosków w postępowaniu o nadanie akredytacji NAWA na prowadzenie kursów języka polskiego.

 

Nabór wniosków będzie prowadzony do 31 marca 2022 r. i mogą w nim wziąć udział ośrodki akademickie, które planują organizację kursów języka polskiego (przygotowawczych i wakacyjnych) finansowanych przez Agencję i spełniają określone w Regulaminie kryteria.

Szczegółowe informacje na temat Postępowania można znaleźć tutaj.

Przypominamy, że finansowanie kursów przygotowawczych realizowanych w latach akademickich 2023/2024-2025/2026 oraz kursów letnich realizowanych w latach 2024-2026 będą mogły otrzymać wyłącznie ośrodki, które otrzymają akredytację NAWA.

Przedstawicieli ośrodków zainteresowanych udziałem w postępowaniu zapraszamy na webinar, podczas którego przedstawimy zasady składania wniosków i odpowiemy na ewentualne pytania. Webinar będzie miał miejsce w najbliższy czwartek, 9 marca. Szczegółowe informacje na jego temat można znaleźć we wskazanej wyżej zakładce.

Share